Depilacja laserowa

Depilacja laserowa Piaseczno Józefosław

Cena zabiegów: od 70 PLN

Szczegółowy wykaz zabiegów znajduje się w dziale Cennik.

HAPPY DAYS Z DEPILACJĄ LASEROWĄ

Zapraszamy na profesjonalny zabieg najlepszym laserem depilacyjnym LightSheer® QUATTRO™ !

Umów się na zabieg:

Zadzwoń: 731 690 208

Nasz specjalista odpowie na Państwa pytania. Zapraszamy.

Nie tylko budujemy technologię, budujemy zaufanie.

To, co robimy, zmienia sposób, w jaki ludzie myślą o sobie. Nie usuwamy tylko niechcianych włosów, usuwamy wątpliwości i zmartwienia oraz bariery między ludźmi. Tworzymy zaufanie.

Tak wygląda pewność siebie!

Pomimo, iż trwałe usuwanie owłosienia stało się już standardem, nadal jest kojarzone z bólem i sporym dyskomfortem. Dlatego zarówno kobiety jak i mężczyźni poszukują sposobu na bezbolesną, a jednocześnie skuteczną epilację. Odpowiedzią na te potrzeby jest najnowszy dostępny na polskim rynku laser LightSheer® QUATTRO™, który jako jedyny gwarantuje klientom skuteczny i praktycznie bezbolesny oraz bezpieczny zabieg. Tworzy on zupełnie nowe standardy, w dziedzinie epilacji na rynku światowym – posiada nowatorskie rozwiązania, niedostępne w żadnym innym laserze. Posiada głowice High Speed 22 mm x 35 mm. Oferuje unikalny mechanizm redukcji bólu bez używania żelu. Idealny do szybkich i wygodnych zabiegów na większych obszarach ciała.

Laser Diodowy LightSheer® QUATTRO™

Jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym system z cenionej na całym świecie serii LightSheer®, uchodzącej za najskuteczniejszy laser w fotodepilacji, pozwalający wykonać zabiegi na wszystkie rodzaje skóry za pomocą fal o długości 805 nm lub 1060 nm.

Nowa odmiana lasera LightSheer® QUATTRO™ – absolutna nowość firmy Lumenis, wyposażony jest diody laserowe emitujące dwie długości fali i opcjonalnie sześć głowic zabiegowych, które umożliwią bardzo wysoką, aż do 96 %, skuteczność zabiegów nawet dla osób o ciemnym i bardzo ciemnym zabarwieniu skóry – Model z 2021!

Działa na dowolny rodzaj skóry dzięki fali o długości 805 nm i 1060 nm

Spektakularne efekty

Dla każdej partii ciała

Wszechstronny, pozwala także leczyć zmiany pigmentowe i naczyniowe

Jak działa laser diodowy LightSheer® QUATTRO™?

LightSheer® QUATTRO™ jest laserem diodowym, jego działanie polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą wiązki energii. Istotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy czyli oddziaływania na mieszek włosowy poprzez wysoką energię, która zamieniona w ciepło kumuluje się w barwniku włosa (melaninie) a następnie go niszczy. Zabieg ten jest zabiegiem w pełni bezpiecznym dla człowieka i nie wpływa on w żaden sposób na funkcjonowanie organizmu.

Laser medyczny LightSheer® QUATTRO™ został stworzony w celu:

 • usuwania zbędnego owłosienia
 • leczenia skutków zaburzeń hormonalnch (hirsutyzm)
 • leczenia stanów zapalnych skóry związanym z nieprawidłowym rogowaceniem mieszków włosowych

Ile zabiegów potrzebujemy i w jakich odstępach czasowych?

Zjawisko fototermolizy działa jedynie na włosy będące jedynie w fazie wzrostu (anagen), natomiast nie ma wpływu na włosy będące w momencie zabiegu w pozostałych fazach: zaniku i spoczynku, dlatego też zabiegi depilacji laserowej wykonywane są w serii.

DEPILACJA LASEROWA

Ze względu na fakt, że włosy na ciele znajdują się w różnych fazach wzrostu, dla zredukowania zbędnego owłosienia o około 95-99% potrzebujemy minimum 5 zabiegów w odstępach 5-8 tygodniowych. Liczba potrzebnych zabiegów do całkowitego usunięcia owłosienia jest sprawą bardzo indywidualną i wpływa na nią wiele czynników (również hormony), ale większości Pacjentów wystarcza od 5 do 8 zabiegów.

Jak wyglądają kolejne etapy zabiegu w gabinecie?

Pierwszy zabieg zawsze poprzedzony jest dokładnym wywiadem kosmetologicznym, który ma na celu poznanie dokładnego stanu zdrowotnego Pacjenta oraz ocenę stanu i typu włosa oraz skóry i dobranie najlepszych parametrów zabiegowych. Po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań i zakwalifikowaniu Pacjenta do wykonania zabiegu, wykonywana zostaje próba laserowa z uwzględnieniem fototypu skóry i rodzaju włosa. Następnie przeprowadzany zostaje właściwy etap zabiegu, trwający od 10 min do 2 godz., a po jego zakończeniu aplikuje się na skórę preparaty łagodzące.

 

Efekty Przed i Po

Przeciwwskazania:

 • ciąża, karmienie piersią;
 • opalenizna;
 • zażywanie leków, ziół światłouczulających;
 • depilacja woskiem, pęsetą do 4 tygodni przed zabiegiem;
 • choroba nowotworowa;
 • opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • bielactwo, łuszczyca, rybia łuska.

Postępowanie przed zabiegiem:

 • Bezpośrednio przed zabiegiem należy maszynką , zgolić włosy w miejscu epilacji.
 • W miejscu epilacji skóra nie powinna być przesuszona i   podrażniona.
 • Bezpośrednio przed zabiegiem skóra powinna być czysta ,umyta niczym nie posmarowana .
 • Przed zabiegiem włosów nie można wyrywać (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne) przez okres 4 -8 tygodni.
 • Można natomiast je golić wyłącznie maszynką.
 • Stosowanie kremów lub maści z Vit. A, retinoidami (np. Isotrexin, Differin, Zorac, Retin A i inne), Vit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 4 tygodni przerwy przed zabiegiem
 • Peelingi należy odstawić 1 tydzień wcześniej.
 • Terapia doustna retinoidami (np. Roaccutane) wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.
 • Leki światłouwrażliwiające (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu (dziurawiec, nagietek, herbata Figura 1, 2) wymagają odstawienia na 2 tygodnie przed zabiegiem.
 • Aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu. Zabieg jest możliwy po wyleczeniu infekcji.
 • Aktywna opalenizna oraz samoopalacze są przeciwwskazaniem do zabiegu. Minimalna przerwa po opalaniu wynosi 4-6 tygodni.

Postępowanie po zabiegu

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk i/lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry oraz/lub strupki. Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie po kilku dniach.

W tym czasie należy skórę traktować delikatnie:

 • myć żelem bezmydłowym ,twarz przecierać  tonikiem lub  mleczkiem bezalkoholowym, ew. czystą wodą,
 • nie stosować dezodorantów i antyperspirantów bezpośrednio po zabiegu (jeśli depilacja dotyczyła pach),
 • stosować zasypkę, krem lub maść Alantan albo Bepanthen czy Dermopanthen,
 • delikatnie skórę osuszać, nie trzeć, nie drażnić w inny sposób,
 • preparaty o działaniu złuszczającym wprowadzać po 2 tygodniach od zabiegu.