Kosmetyka Józefosław

Zapraszamy do strefy piękna i relaksu.

Kilka słów o mnie

Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej Beauty Bar – to efekt pasji i otwartości na ludzkie piękno i potrzeby.

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończyłam studia Pielęgniarskie na wydziale Nauk o Zdrowiu oraz Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie – kierunek Kosmetologia Praktyczna.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach pomagających mi w rozszerzaniu oferty gabinetu i dostosowaniu jej do Państwa potrzeb.

Zachęcam do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Indywidualne i holistyczne podejście do każdego klienta to podstawa mojej pracy, w której wykorzystuję różnorodne produkty kosmetyczne, liczących się na rynku producentów polskich i zagranicznych oraz profesjonalne urządzenia. Duży nacisk kładę również na diagnostykę – badanie skóry oraz fachową poradę w zakresie tzw. „pielęgnacji domowej”.

Zapraszam, mgr Beata Chlewińska.

Magister Beata Chlewińska

Dlaczego Beauty Bar

Indywidualne potrzeby każdego Klienta są dla mnie najważniejsze. Na pierwszym spotkaniu doradzę jaki będzie najlepszy program zabiegów dla Państwa skóry. Posiadam wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt i najlepszej jakości kosmetyki. Zapraszam do gabinetu kosmetycznego, zadzwoń lub napisz i umów się na wizytę.