Zabiegi pielęgnacyjne

Odpowiednia pielęgnacja to pierwszy krok do pięknej i zadbanej skóry. Odpowiednio dobrane zabiegi pielęgnacyjne wspomagają również leczenie wielu schorzeń i problemów skórnych. Aby skutecznie i trwale zmniejszać objawy starzenia się skóry oraz potrzymać efekt zabiegów medycyny estetycznych stosuj profesjonalną pielęgnację skóry. Zabiegi wykonujemy przy użyciu preparatów niemieckiej marki Klapp.

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. „Made in Germany“ oznacza dla nas gwarancję jakości. Ponad 30-letnie doświadczenie i nieprzerwane badanie oraz rozwój najnowszych substancji czynnych i metod prowadzą do najwyższego zadowolenia klientów.

Główną zaletą w przypadku niezwykłych zabiegów i produktów marki KLAPP są innowacyjne i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz z produktami do stosowania w domu tworzą konsekwentną kontynuacją pielęgnacji.

Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego stanu skóry, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała – dla pełnego piękna. Wynikiem są doskonałe, indywidualne produkty dla pielęgnacji, regeneracji i wellness.

Proponowane zabiegi:

t KC]