Endermologia LPG Alliance

Endermologia LPG Alliance

 

Endermologia LPG Alliance

Najnowsze urządzenie do endermologii marki LPG Alliance wprowadza zabiegi endermologii w nowy wymiar stymulacji tkanki. Innowacyjna głowica zapewnia jednoczesne potrójne działanie podczas zabiegu: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Satysfakcjonujące efekty widoczne są już po trzech zabiegach. Co więcej, pacjent podczas zabiegu nie czuje bólu i dyskomfortu, a raczej przyjemny i relaksujący masaż. Bardzo ważny jest też fakt, że z najnowszej endermologii mogą korzystać kobiety w ciąży. Prawidłowo wykonany zabieg endermologie® jest: bezbolesny, bezpieczny, a przede wszystkim maksymalnie skuteczny.

LPG Alliance dla twarzy

DLA TWARZY

Działając jak istny trening dla skóry, mechaniczne klapki wzbudzają naturalną syntezę kluczowych substancji odmładzających. Ta stymulacja komórek umożliwia fibroblastom (komórki młodości) stymulację produkcji kolagenu (jędrność), elastyny (sprężystość) oraz kwasu hialuronowego (objętość i nawilżenie), które naturalnie występują w naszej skórze.
 

LPG Alliance dla ciała

DLA CIAŁA

Oddziałując jednocześnie na nadmiarową tkankę tłuszczową oraz na kondycję skóry (jędrność, efekt skórki pomarańczowej), nowy patent (rolka i mechaniczna Kklapka współtworzące ssanie sekwencyjne) umożliwia zastosowanie na ciało technologii oddziałującej bezpośrednio na adipocyty (komórki tłuszczowe) znajdujące się w tkance podskórnej (komórki odchudzające) oraz fibroblasty znajdujące się w skórze właściwej (komórki młodości). Kompleksowa kuracja, która położyła kres odwiecznemu dylematowi: utrata wagi czy jędrność?

Umów się na zabieg:

Zadzwoń: 731 690 208

Nasz specjalista odpowie na Państwa pytania. Zapraszamy.

endermologie
LPG Alliance

ALLIANCE Z INNOWACYJNYM SENSOREM IDENTYFIKACJI SKÓRY

  • Dzięki sensorowi identyfikacji skóry, z łatwością dopasowujemy moc zabiegu do jakości tkanki!
  • Stymulacja dostosowuje się precyzyjnie do indywidualnych właściwości skóry.
  • Intensywność zabiegu jest zoptymalizowana, jednocześnie w pełni dostosowując się do każdego rodzaju skóry.

PEŁNA SKUTECZNOŚĆ I SZYBKIE REZULTATY JUŻ PO 3 SESJI ZABIEGOWEJ

Brzuszek lub boczki, cellulit lub poprawa jędrności skóry… Odwieczny dylemat już nie istnieje. Zabiegi endermologie® są wszechstronne, przyjemne, dopasowane do indywidualnych potrzeb i przystosowane do:

  • TYPU SKÓRY
  • KLUCZOWYCH OBSZARÓW
  • POŻĄDANEGO CZASU TRWANIA ZABIEGU (od 10 do 40 minut).

ALLIANCE NOWY PATENT TECHNOLOGICZNY LPG®

Po raz pierwszy dwie technologie połączyły się w jedno, w wyniku czego możliwe jest uzyskiwanie spektakularnych efektów zabiegów oraz poprawy funkcjonowania całego organizmu z działaniem wyszczuplającym i odmładzającym. Synergia opatentowanych technologii – rolki z napędem elektrycznym, zmotoryzowanej klapki oraz zsynchronizowanego zasysania sekwencyjnego – dla zapewnienia nowego sposobu mobilizacji tkanki.

  • Eliminowanie miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.
  • Wzrost produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
  • Skóra staje się jędrniejsza, a cellulit wygładzony.

360° WOKÓŁ TWOJEGO CIAŁA – OPTYMALNE REZULTATY JUŻ PO TRZECIM ZABIEGU!

Firma LPG® opracowała zabiegi odmładzające i wyszczuplające na miarę XXI wieku. Po raz kolejny firma LPG® łamie zasady i rzuca wyzwanie konwencjonalnemu podejściu do spraw urody. Pierwszy raz w swojej historii głowica zabiegowa wyposażona w dwie rolki uległa spektakularnej ewolucji.

Zrób teraz miejsce na innowacyjną synergię zmotoryzowanej rolki i klapki! Nie wybieraj między wyszczuplaniem, a odmładzaniem!

W połączeniu z sekwencyjnym zasysaniem zmotoryzowana rolka i klapka wspólnie działają w celu dogłębnego stymulowania i mobilizowania tkanki, na wszystkich jej wymiarach, zapewniając jeszcze przyjemniejszy i skuteczniejszy zabieg.

JAKA POWINNA BYĆ KOBIETA NASZYCH CZASÓW?
PIĘKNA, PRZEBOJOWA, PEWNA SIEBIE, WOLNA I POWINNA WYBIERAĆ TO, CO DLA NIEJ NAJLEPSZE.
SIĘGAJ PO TO, CO NAJLEPSZE – DLA TWOJEJ SKÓRY I TWOJEGO CIAŁA

NIGDY ZA CENĘ TWOJEGO ZDROWIA

BEZ KŁAMSTW CZY KOMPROMISÓW

endermologie®
 
Jedyna w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek.
Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną ciała i skóry.
Po 3 zabiegach: 71% kobiet zauważyło poprawę jędrności skóry.
Po 3 zabiegach: 67% kobiet stwierdziło wygładzenie cellulitu.
Po 12 zabiegach: zmniejszenie obwodu w talii o ok. 5,2 cm.
2016 endermologie® Badanie Dermscan.