Oczyszczanie wodorowe twarzy

Oczyszczanie wodorowe polega na wprowadzeniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru.
Metoda została opracowana tak, aby dokonać jak najdokładniejszego oczyszczanie przy zachowaniu neutralności dla skóry. Wodór wprowadzany jest pod ciśnieniem za pomocą wody. Właściwości tego pierwiastka sprawiają, że jest on transportowany do najgłębszych warstw skóry. W trakcie zabiegu wykorzystywana jest także elektroporacja, której odpowiednikiem jest mezoterapia, natomiast brak igieł sprawia, że jest to zabieg bezbolesny i przede wszystkim bezpieczny. Impulsy elektryczne pomagają stworzyć mikrokanaliki w skórze, które pozwalają na głębsze wprowadzenie substancji aktywnych.
Technologia oczyszczania wodorowego  inspirowana  jest koreańską pielęgnacją. Umożliwia wykonanie pełnego sześcioetapowego rytuału pielęgnacyjnego. Urządzenie pozwala na synergiczne połączenie hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków, bipolarnej fali radiowej. To optymalna kombinacja, dzięki której efekty widoczne są już po jednym zabiegu.
 

Etapy prawidłowo wykonanego zabiegu

Etap I – Neutralizacja wolnych rodników za pomocą wody wodorowej

Podczas tego etapu wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru tworząc wodę i czysty tlen, w skutek czego następuje ich neutralizacja.

Etap II – Eksfoliacja, czyli złuszczenie obumarłych warstw naskórka

Jest to jeden z ważniejszych etapów, ponieważ obumarłe komórki stanowią dodatkową barierę przy migracji substancji aktywnej.

Etap III – Dotlenienie

Dotlenienie, które stanowi przygotowanie do wprowadzenia antyoksydantów. Tlen wspomaga cyrkulację, dzięki czemu wspomaga wchłanianie substancji czynnej. Dodatkowo jest on niezbędny do produkcji elastyny i kolagenu.

Etap IV – Rozprowadzenie antyoksydantu na obszarze zabiegowym

Po oczyszczeniu i dotlenieniu chcemy mieć pewność, że skóra jest dobrze zabezpieczona przed powstaniem nadmiaru wolnych rodników i przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Najlepszym zabezpieczeniem są właśnie antyoksydanty, które reagują z wolnymi rodnikami chroniąc komórki skóry.

Etap V – Wprowadzenie antyoksydantu do przestrzeni międzykomórkowej

Antyoksydanty są wtłaczane za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki w głębsze warstwy skóry. Wysoka częstotliwość doprowadza do drgań komórek i wytworzenia efektu termicznego, relaksacji struktur komórkowych, odprężenia mięśni i pobudzenia krążenia krwi i limfy. Dzięki temu poprawia się metabolizm i regeneracja komórki.

Etap VI – Zabieg anty-aging

Lifting wykonywany na zakończenie, przeprowadzany jest bipolarną falą radiową. Wykorzystanie prądu wysokiej częstotliwości prowadzi do wytworzenia efektu termicznego, dzięki któremu w tkance następuje wzmożona stymulacja i napięcie włókna kolagenowego. To sprawia, ze skóra jest bardziej napięta i wygładzona, ale też elastyczna.

Efekty oczyszczania wodorowego

Niewątpliwymi zaletami zabiegu są:

  • dotlenienie skóry właściwiej,
  • dogłębne oczyszczenie porów,
  • złuszczenie warstwy rogowej naskórka,
  • wyciszenie stanów zapalnych,
  • ustabilizowanie wydzielania sebum,
  • redukcja przebarwień,
  • przebudowa włókien kolagenowych,
  • zwiększenie metabolizmu skóry.

Podsumowując ,po zabiegu Twoja skóra jest dogłębnie oczyszczona i odświeżona, zabieg pozwala na wyeliminowanie szkodliwych wolnych rodników, pomaga wyrównać koloryt skóry i stymuluje do poprawy elastyczności. Skutkiem zabiegu jest poprawa gęstości i jędrności skóry.

Wskazania do oczyszczania wodorowego twarzy

Oczyszczenie wodorowe dedykowane jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zalecany jest dla osób, które zaobserwowały oznaki przedwczesnego starzenia się, których cera jest szara i zmęczona, jej koloryt jest nierówny. Z powodzeniem mogą korzystać z kuracji osoby, które maja problem z nadmiernym wydzielaniem sebum, zbieg pozwoli go znormalizować i pomoże w walce z trądzikiem, zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Oczyszczanie wodorowe twarzy pomoże osobom z nadwrażliwością, nadreaktywnością skóry podatnej na stany zapalne. Z zabiegu można korzystać o każdej porze roku niezależnie od typu cery, może być samodzielną kuracją oczyszczającą lub stanowić doskonały wstęp do zabiegów przeciwstarzeniowych.

Przeciwwskazania do oczyszczania wodorowego

Plusem terapii jest mała liczba przeciwwskazań do zabiegu, wśród najważniejszych należy wymienić aktywne choroby skóry, patologiczne stany chorób przewlekłych takich jak cukrzyca, nowotwór, epilepsja. Cztery pierwsze etapy zabiegu są bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Zabiegi już od 300 PLN

Umów się na zabieg:

Zadzwoń: 731 690 208

Nasz specjalista odpowie na Państwa pytania. Zapraszamy.

Zabieg bardzo skuteczny i profesjonalnie wykonany. Serdecznie polecam.

Monika z Józefosławia