Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej urządzeniem FusioMed

Kriolipoliza to najnowsza technika, która służy do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej wystawionej na działanie niskiej temperatury, której pożądanym efektem dla naszego ciała jest znaczny i trwały ubytek tkanki tłuszczowej. Zabieg kriolipolizy wykonujemy na najnowszym i wysoko cenionym na całym świecie za swoją skuteczność urządzeniu FusioMed.

lipocryo-01Dzięki chłodzeniu uzyskujemy efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest naturalnie wydalany z naszego organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje.

Zabieg jest bezpieczny dzięki podwójnej kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę, naczynia krwionośne, nerwy, itp. Oszczędza to więc wszystkie tkanki poza tkanką tłuszczową.

lipocryo-02Zaawansowana technologia zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów, melanocytów itp. Kriolipoliza zapewnia utratę od 25 do 45% grubości warstwy tłuszczu. Pierwsze efekty zaczynają być zauważalne już po około dwóch tygodniach, a największe efekty zaobserwujemy po 6 tygodniach. Zabieg można również powtórzyć po upływie sześciu tygodni.

Szczególnie polecamy ten zabieg dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np.: na brzuchu, udach, łydkach, pośladkach, w okolicach bioder, w dolnej części pleców czy na ramionach.

Jak wygląda zabieg na urządzeniu LipoCryo®?

Zabieg trwa od 25 do 45 min i jest bezbolesny. Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się niechcianego tłuszczu. Do głowicy próżniowo zostaje zassana skóra z warstwą tkanki tłuszczowej, która następnie ulega schłodzeniu. W otworze głowicy znajdują się płytki chłodzące, powodujące proces kriolipolizy. Dzięki próżni skóra przylega dokładnie do płytek chłodzących. Głowica w niewielki sposób ogranicza ruchy pacjenta/tki, więc podczas sesji można równolegle wykonywać inne zabiegi kosmetyczne, czytać książkę, czy też po prostu się zrelaksować. Podczas jednej sesji można wykonać kilka przyłożeń głowicy, dzięki czemu możemy modelować różne partie ciała, np. korzystając z dostępnych pakietów.

Jakie części ciała poddajemy zabiegom na urządzeniu LipoCryo®?

W przypadku kriolipolizy w zasadzie nie ma przeciwwskazań, co do części ciała, które takiemu zabiegowi mogą być poddane. Najczęściej jednak zabiegi wykonuje się na: brzuch, pośladki, uda plecy, biodra, ramiona, uda, czyli miejsca, z których zazwyczaj chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu, aby wyglądać atrakcyjnie.

lipocryo-03

Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej.

 1. Tkanka tłuszczowa przed zabiegiem.
 2. Zabieg polega na działaniu na tkankę tłuszczową odpowiednio niska temperaturą, co po pewnym czasie wyzwala:
 3. Stan zapalny,
 4. Wyzwala rozwój limfocytów, histiocytów oraz innych komórek, które redukują ilość tkanki tłuszczowej

Jakie efekty uzyskam dzięki zabiegom na urządzeniu LipoCryo®?

 • Efekty już po pierwszym zabiegu.
 • Redukcja tkanki tłuszczowej nawet do 45%.
 • Utrata kilogramów i centymetrów.

lipocryo-04

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów na urządzeniu LipoCryo®?

Podobnie, jak i przy innych zabiegach kosmetycznych mogą występować czynniki, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu kriolipolizy. Należą do nich między innymi:

 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry.
 • Stany zapalne organizmu.
 • Urazy skóry (w tym otarcia naskórka).
 • Infekcje skórne (opryszczka, liszaj, łuszczyca i bielactwo), wirusowe, grzybiczne.
 • Tatuaż w miejscu, które ma być poddane zabiegowi.
 • Nowotwory.
 • Padaczka, łuszczyca.
 • Choroba Raynauda.
 • Krioglobulinemia.

Zabiegi już od 300 PLN

Umów się na zabieg:

Zadzwoń: 731 690 208

Nasz specjalista odpowie na Państwa pytania. Zapraszamy.

t KC]