Radiofrekwencja z drenażem limfatycznym - FusioMed

Drenaż limfatyczny to masaż uciskowy, usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie. Zalecany w leczeniu obrzęków limfatycznych i zastoju limfy. Poprawia metabolizm, pobudza układ limfatyczny, przyspiesza proces oczyszczania organizmu z toksyn, pomaga w pozbyciu się cellulitu. Dodatkowo w jednym zabiegu wykorzystywana jest fala radiowa, która wzmacnia efekt odmłodzenia i zagęszczenia skóry.

REZULTATY

FusioMed to gwarancja eliminacji cellulitu (według badań średnio aż o 73%!) i tkanki tłuszczowej. To jedyny w swoim rodzaju zabieg o udowodnionych klinicznie rezultatach, które porównywalne są z efektami zabiegów chirurgicznych, a jednocześnie całkowicie nieinwazyjny. Trwa około 45 minut i nie wymaga rekonwalescencji.

Kriolipoliza narodziła się pięć lat temu w Stanach Zjednoczonych. To dzieło dwóch lekarzy ze szpitala z Massachusetts. Dr med. Dieter Manstein oraz dr med. R. Rox Anderson udowodnili, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki. Umierają już w temperaturze 3 st. C. Lekarze wykazali, że kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanek może powodować ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu.

JAK WYGLĄDA ZABIEG ?

Pierwszym krokiem, bez którego nie może się odbyć żaden zabieg, jest dokładny wywiad z Klientem. Pytania mają pozwolić na wzajemne poznanie się i wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Jest to też idealny moment na rozwianie wszelkich wątpliwości i zwyczajne dopytanie się o szczegóły dalszych działań.

Następnym etapem jest zrobienie pomiarów tych partii ciała oraz fałd tłuszczu, które będą poddane kriolipolizie. Wykorzystuje się do tego specjalną miarkę, która pozwala na dopasowanie długości zabiegu do indywidualnych potrzeb. Po uzgodnieniu planu przyłożeń, można przejść do najważniejszej części wizyty. Miejsce przyłożenia zostaje nawilżone specjalnym żelem. Następnie przystawia się głowicę maszyny LipoCryo do fałdy, która zostaje zassana do środka głowicy. Temperatura zaczyna stopniowo spadać aż do osiągnięcia +3°C. Jedno przyłożenie trwa ok. 1 godziny dla 1 przyłożenia. Zabieg przeprowadza się w pozycji leżącej lub siedzącej w zależności od miejsca przyłożenia.

EFEKTY

Skutkiem zabiegu jest utrata od 25% do 65% grubości warstwy tłuszczu. Pierwsze efekty będą widoczne po upływie dwóch tygodni, ale na pełne rezultaty należy czekać sześć tygodni. Po tym czasie, jeśli oczywiście jest taka potrzeba, zabieg może być powtórzony celem dalszej utraty tkanki tłuszczowej. Uzyskane efekty są trwałe, ponieważ komórki tłuszczowe usunięte podczas zabiegu kriolipolizy, najpierw stopniowo uwalniają swoje lipidy, a ostatecznie zostają wchłonięte w wyniku naturalnej przemiany materii.

JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU FUSIOMED? CZY TO BEZPIECZNA METODA?

Generalnymi przeciwwskazaniami do zabiegów FusioMed na ciało są choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, metalowe implanty, ciąża oraz okres karmienia piersią, zaburzenia onkologiczne oraz do 5 lat po jego zakończeniu. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę zwrócić się do osoby wykonującej zabieg.

FusioMed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa, aparat jest oznaczony znakiem CE i posiada certyfikat ISO 9001 oraz EN 2000.

Zabiegi już od 300 PLN

Umów się na zabieg:

Zadzwoń: 731 690 208

Nasz specjalista odpowie na Państwa pytania. Zapraszamy.